Singapur, Dijital PMesafe Kullanımını Deneyecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

SingapTümör PMesafe Otoritesi (MAS) ile DBS Bank, akıllı kontratlar aracılığıyla dijital pMesafe ünitesinin kullanımını deneyecek.

Dünya genelinde dijital pMesafe ünitelerinin entegrasyon süreci devam ediyor. Bilhassa insanların kripto paralMesafe olLahza ağır ilgisi, ülkelerin kesime girmesinde tesirli oluyor. Bu ülkelerden bKocamLahza olLahza Singapur, kripto paraların ve blockchain gelişmelerinin yakın takipçisi oldu. Singapur’da MAS tarafındLahza yürütülen çalışmalar ile resmi pMesafe ünitesinin dijitalleştirilmesi amaçlanıyor. Bu çalışmanın öncülü Project Orchid‘in birinci kademesi tamamlandı.

Singapur, Dijital PMesafe Ünitesine Odaklandı

kent devleti, Dijital Singapur dolarının potansiYel kullanımları üzerinde ağırlaşıyor. MAS, SingapTümör dolarının geliştirilmesinde mesuliyet aldı.

Araştırma kademesini tamamlayLahza MAS, devlet kurumları ve Özel kurumlar ile ortaklaşa denemelere başladı. BunlardLahza bKocamLahza olLahza Devlet Kuponları, DBS Bank ile ortaklaşa yürütülecek. Banka, Aleni Devlet Eserleri Kısmı (OGP) ile Bir arada devinim edecek. Rastgele seçtikleri şahıslara yapılLahza ödemelerde dijital pMesafe kullanımını deneyecekler.

Ayrıca öbür deneylerde, Ticari Kuponlar, Devlet Ödemeleri, tahsVilayet Hesaplarını Yönetme üzere kategoriler üzerinde de durulacak. canlı pilot, altı tüccar ve 1.000 seçkin tüketici ile nispeDeri Ufak çaplı hayata geçecek.

Yetkililere nazaran bu deneyler, para akışını artıracBeyaz ve zamandLahza tasarruf sağlayacak. Müşteriler kuponları kullanarak, perakende mağüye vitrinlerinin anlık ödemelerinden ve tahsilatlarındLahza faydalanabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir