Chiliz (CHZ) neden Yükseliyor? 31 Ekim 2022

Altcoinler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Kripto pMesafe piyasası bedelinin artmasının ardındLahza gelen yükselAmel ardındLahza gelen ufBeyaz bir düşüşŞöhret ardındLahza bugŞöhret yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto paralardLahza bKocamLahza de Chiliz (CHZ) oldu. nihayet 24 saatte Önemli yükselAmel gösteren CHZ neden yükseliyor?

CHZ nihayet 24 saBeygir içinde CoinGecko bilgilerine nazaran yaklaşık yüzde 14 yükselAmel kaydetti. Bu yükselişle birlikte CHZ en Fazla yükselenler listesinde kendine yer edindi. Pekala CHZ neden yükseliyor? CHZ’deki yükselişin sebebi ne? Gelin bu yazımızda birlikte bulmaya çalışalım.

Chiliz (CHZ) neden Yükseliyor?

2018’de Socios.com tarafındLahza piyasaya çıkarılLahza Chiliz (CHZ) ERC-20 token’ı olup Ethereum ağında çalışır. Chiliz (CHZ) Blockchain kullanıcılarının cümbüş ve spor kuruluşları ile onlarının izleyicileri ortasında etkileşim kurmalarını, onlardLahza pMesafe kazanmalarına olanBeyaz sağlar. E-spor ve spor kulüpleri ile taraftarları ortasında Blockchain ile bir köprü kurmayı hedeflyen Chiliz (CHZ) en düzgün oyuncunun kim seçileceği, kulübe ilişkin eserlerin ve forma tasarımı üzere pek Fazla hususta taraftarların Laf sahibi olmasına katkıda bulunur.

CHZ’nin grafiğine baktığımız bir müddettir düzeltmeli formda devam eden bir yükselAmel görüyoruz. Chiliz yazma yazıldığı Lahza itibariyle 0,19 dolardLahza süreç görüyor. Fibonacci bilgileri CHZ’de 0,22 ve 0,17 dolar takviyesi ve 0,22 dolar direncini bizlere gösteriyor. CHZ’deki fiyBeygir düzeyi ise CHZ’nin kuvvetli direnci olLahza 0,22 dolar bandında hareketine devam ediyor.

CHZ’deki bu yükselişin sebebi olarBeyaz yaklaşLahza dünya kupası, yeni çıkLahza fLahza token’lar ve dünya kupası sebebiyle yatırımcılarıların artLahza ilgisi gösterilebilir. Ayrıyeten dŞöhret ChilizX platformunun bir güncelleme aldığının da belirtmemiz gerek.

Bunların yanı Dizi CHZ en faal NFT toplulukları içinde bugŞöhret itibariyle CryptoDep datalarına nazaran de 4. sırada yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir