Aptos’un DeFi Protokolü Meselelerle Boğuşuyor

Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Genel Eki 31, 2022 Yorum Yok

Arco Protocol, yanlışlı bir token satışı ve Değerli iştiraklerin sonlandırılmasındLahza sonra tenkitlerle karşı karşıya.

Aptos tabanlı DeFi projesi Arco Protocol, topluluğuna hala desBiricik verip vermediğini yahut projenin büsbütün kapanması gerekip gerekmediğini sordu.

Aptos’un DeFi Protokolü için Kritik Kararı Topluluk Verecek

Arco Protocol, token satışının sorunlardLahza etkilenmesinin akabinde, borsalar ve öbür protokollerle Değerli iştiraklerin kaybına yol açtıktLahza sonra ağır tenkitlere maruz kaldığını açıkladı.

Ayrıca Twitter’da, bu mevzular ortasında projenin bir aldatmaca olduğu ve grubun fonlarla kaçmayı planladığı istikametindeki suçlamalarla karşı karşıya kaldığı belirtildi.

Ekip, devam etmek yahut projenin sona erdirilmesi için desBiricik isteyen bir Twitter anketi yayınladı. Ankette topluluğa üç seçenek sunuldu; birincisi, projeyi durdurulması ve çalışmaya devam etmesi. İkincisi, projenin denetimini topluluğa devretmek. Üçüncüsü ise her şeyi kapatılması ve Geri ödeme yapılması.

bütün bunlMesafe ek olarak, ağın birinci etapta vadettiği TPS performansını hala sağlayamaması tenkitlerin artmasına neden oluyor. O denli ki Aptos ekosisteminin içerisindeki uygulamaların sayısındaki artış, ağın süreçlerinin yeteri kadar süratli yapılamamasına neden oluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir