parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Euler Finance’a Düzenlenen Kripto Saldırısı Tarihe Geçti!

Euler Finance’a Düzenlenen Kripto Saldırısı Tarihe Geçti!

admin admin -
30 0

13 Mart tarihinde merkeziyetsiz borç Eda platformu olan Euler Finance’a yapılan hücumun kaybı, inanılmaz bedellere ulaştı.

Borç Eda platformlarının önde gelen ismi Euler Finance, 13 Mart tarihinde Birden bir kredi saldırısına uğramıştı. 2023 yılının en Aka kripto saldırısı olarak tarihe geçen skandal durum, Fazla büyük oranda zararlara yol açtı. Yaklaşık olarak 197 milyon dolar kayba uğrayan ve 11’den Çok DeFi protokolünü etkileyen Euler Finance saldırısı, kripto gündemine oturmuş gözüküyor. Kripto piyasası FUD haberlerin tesiriyle Aka oranda düşüş yaşamıştı. Tekrardan ayağa kalkan BTC, piyasayı üst taraflı itmiş oldu. Artan kripto piyasa kıymetiyle birlikte, kripto saldırıları da artışa geçti.

Euler Finance, Fonlarını Kurtarmaya Çalışıyor

Tarihin en Aka kripto saldırılarından biriyle karşı karşıya Euler Finance, gerçekleşen akına dair açıklamalarda bulundu. 14 Mart tarihinde yayınladığı yazıyla birlikte, sistemin kontrollerini gerçekleştirmek emeliyle çeşitli güvenlik gruplarıyla çalıştığını bildirdi.

Ayrıca Emniyet konusunda tedbirler almaya devam eden Euler Finance, faaliylerin devam edebilmesi ismine birtakım sistemleri periyot dışı bıraktığını açıklamış oldu. Euler Finance, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlar ile Hadise ile ilgili gelişmeleri kullanıcılara bildiriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir