Ethereum (ETH) Staking Mevduatları Düştü

Altcoinler Nis 10, 2023 Yorum Yok

Popüler onchain platformlarından Glassnode’un datalarına nazaran, aylık olarak stake edilen Ethereum (ETH) ölçüsü düşüş formunda ilerliyor.

9 Nisan tarihinde onchain verilerileri raporlamasıyla bilinen Glassnode, Ethereum ekosisteminin stake hizmetleri hakkında yeni raporunu sunmuştu. Artan düzenleyici baskılara ve 12 Nisan’da yapılması hedeflenen Shapella güncellemesi sebebiyle ETH taking mevduatlarında düşüş gözlemlendiğini belirtti. Staking çalışmalarının düşüşüne dair yayınlanan rapor, Özellikle de “düzenleyici baskı ve Şanghay” yükseltmesine bağlandı. Mevduat faaliyetlerinin şimdiki olarak düşüş eğilimli ilerlemesi, yaklaşan ETH güncellemeleri için başlarda soru işareti yarattı.

Ethereum Güncellemelerinin Yaklaşmasıyla Birlikte Hareketlilik Arttı

Geçtiğimiz günlerde 1.942 doları test ederek son 7 aylık Doruk fiyatını gören ETH, gerisine aldığı rüzgar ile Birlikte kripto piyasasında esmeye devam ediyor. Gün geçtikçe güncelleme tarihine yaklaşan Ethereum ağı, kripto sanayisi için birçok bilgiyi de etkilemiş görünüyor. Bu hususa ait dün yayınlanan Glassnode’un “Staking Mevduatları Düşmesi” raporu, uygun bir Örnek teşkil ediyor.

Kripto paralarının öncü isimlerinden ETH için kripto yatırımcılarının beklentileri üst düzeyde devam ediyor. Piyasaya tesir olarak bu süreçte BTC’yi sollayan ETH, kısa müddetli de olsa liderlik koltuğuna oturmuş görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir