Binance’dan Duyuru: Futures İşlemlerinde Sorun Yaşıyoruz!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 10, 2023 Yorum Yok

Kripto borsalarının en önemli isimlerinden Binance, toplumsal medyadan yayınladığı İlan ile “Futures” süreçlerde Sıkıntı meydana geldiğini belirtti.

Kripto borsalarında en Fazla süreç hacmine sahip olan ve en Fazla bilinen Binance, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile “Binance Futures” süreçlerinde sorun meydana geldiğini belirtti. Kullanıcıları etkileyen Sorun için, çalışmalarının devam ettiğini bildiren öncü kripto borsası, takımın tahlil üzerinde tam gaz çalıştığını belirterek herhangi bir bilgiye sahip olduklarında bunu paylaşacaklarını berlitti. nihayet günlerde sistemsel aksamaları ile gündeme gelen Binance, dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Binance’da Sistemsel Meseleler Devam Ediyor

Binance’da, yakın Vakit diliminde de spot alım-satım çiftlerini durduran bir kusur ile karşılaşılmıştı. Binance CEO’su CZ ve borsa taraflı gelen Fud haber akışının nihayet vakitlerde artış eğilimi göstermesi, kripto yatırımcılarında tasa uyandırdı. bütün kripto borsalarında yaşanabilecek sistemsel problemlerin olması olağan bir durumken, Binance tarafındaki bu olayların alışılagelmedik halde artış göstermesi, kripto ekosistemindeki tehlikeleri de beraberinde getiriyor.

Detaylar güncelleniyor…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir