Ellipsis Finance Nedir? EPS Coin

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ellipsis Finance, Ethereum ağının en Aka otomatik piyasa yapan (AMM) protokolü olan Curve’den çatallanarak oluşturulan bir blockchain projesidir.

Ellipsis Finance Nedir?

Ellipsis Finance, Ethereum ağının en Aka otomatik piyasa yapan (AMM) protokolü olan Curve’den çatallanarak oluşturulan bir blockchain projesidir. Curve Finance kurucusu Michael Egorov ve Jeff Majtyka tarafından Ellipsis Finance 2021 yılında kurulmuştur.

Ellipsis Finance, Binance Smart Chain blokzincirinde aktiflik gösteren sabit kripto paralar için bir swap platformudur. Curve Finance’e aşina olanlar, Ellipsis Finance’in fonksiyonelliğini daha kolay anlayabilmektedir. Curve Finance sayesinde Elipsis Finance platformu fiyatsız süreç gerçekleştirme avantajını kullanıcılarına sunar. Ayrıyeten, Ellipsis platformunun ölçeklenebilirliği epeyce yüksektir. Hudut ötesi kripto Nakit transferleri bile birkaç dakika içinde gerçekleşmektedir.

Kullanıcılar, Ellipsis Finance aracılığıyla büsbütün fiyatsız bir biçimde Nakit çekme, yatırma ve staking üzere süreçleri gerçekleştirebilmektedir. Ellipsis Finance, kullanıcıların Fazla düşük slippage ile farklı sabit kripto paralar ortasında değiş tokuş yapmalarını sağlayan otomatik bir piyasa yapıcıdır. Örneğin, Ellipsis’e sabit bir kripto Nakit ünitesi yatırıldığında, bir ”likidite sağlayıcısı” olunur ve LP token’lar alınır.

Protokol var durumda, BUSD, USDC ve USDT için takas çiftlerini desteklemektedir. Lakin ilerleyen süreçte daha Çok takas çiftinin platforma iç edileceği belirtilmiştir.

EPS Coin Nedir?

Ellipsis Finance platformunun Lokal kripto Nakit ünitesi, EPS Coin’dir. Platformun tokenı BEP-20 akıllı kontratıyla oluşturulmuştur. EPS Coin’in ardındaki grup, azamî arzını 1 milyar adet olacak formda sonlandırılmıştır. EPS Coin, File içerisinde Çeşitli borsa ve DeFi süreçleri için kullanılmaktadır.

EPS coin’in en Değerli kullanım durumu staking’dir. EPS sahipleri, varlıklarını platformun stake havuzunda ya da likidite Ödül havuzunda stake ederek edilgen gelir elde edebilmektedir. Stake etmek, bir varlığın muhakkak bir vadeyle akıllı kontratlara kilitlenmesi manasına gelmektedir. Bu metot ile varlıklarını kilitleyen kullanıcılar, vade sonunda ek token mükafatları kazanabilir.

Ellipsis’de token mükafatları stabil coin olarak verilmektedir. Bunlara ek olarak EPS sahipleri, stabil coin borsası olarak hizmet veren platforma erişebilir ve fiyatsız bir biçimde bu coinlerin ticaretini yapabilirler. EPS Coin kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır. EPS coin sahipleri, platformda gerçekleştirdikleri süreçler için süreç fiyatı ödemez.

EPS Coin Nereden Ve Nasıl Alınır?

EPS Coin, token stake edenlerin Ellipsis protokolü tarafından fiyatlandırılacağı bir gelir kazanma token’ıdır. Birçok borsada listelenmektedir. EPS Coin satın almak isteyen yatırımcılar, tercih ettikleri rastgele bir borsadan süreçlerini gerçekleştirebilir. EPS Coin satın alınabilecek platformlar; Binance, KuCoin, Gate.io, MEXC, Crypto.com, PancakeSwap, ApeSwap, Coin98 Exchange olarak örneklendirilebilir.

Birçok platform üzerinden süreç gerçekleştirilebilen EPS Coin satın almak için öncelikle tercih edilen bir platforma Üye olunmalıdır. Üyelik ve hesap oluşturulduktan sonra kimlik doğrulama süreçleri gerçekleştirilir. Hesap süreçleri tamamlandıktan sonra alım satım sayfası üzerinden EPS Coin çarçabuk satın alınabilir ve süreçlerde kullanılabilir. Satın alınan EPS Coin’ler saklanmak istenirse, tercih edilen cüzdanlarda inançla saklanabilir.

Ellipsis Finance (EPS) Fiyatı

Şu anda 1 Ellipsis 0.756524 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 Ellipsis 0.040664 $ dolardır.

Ellipsis fiyatı nihayet 24 saatte 28.80% değişim ile şu anda 0.756524 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki Ellipsis hacmi 14,404 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa kıymeti ise 28,568,447 $ dolardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir