Elizabeth Warren, “Kripto Karşıtı Ordu” Oluşturdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 31, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit aykırısı ABD Senatörü Elizabeth Warren, ABD seçimlerindeki kampanyası için “kripto tersi bir ordu” kurduğunu belirtti.

ABD‘deki seçimlerin yaklaşıyor olması, Senatörlerin seçim kampanyalarını şimdiden başlatmalarını sağladı. Birçok Senatör, seçim kampanyaları hakkında ince iletiler vermeye devam ediyor.

ABD‘deki seçimlere hazırlanan Senatör Elizabeth Warren, kripto aykırısı tutumunu seçim kampanyasına ekleyeceğini belirtti. Warren, kripto zıddı bir ordu oluşturduğunu ve seçim kampanyasını bu mevzu üzerinden yürüteceğini belirtti.

Elizabeth Warren, Kripto Aksisi Bir Kampanya İzliyor

ABD Senatörü Elizabeth Warren, 5 Kasım 2024 tarihinde gerçekleştirilecek ABD seçimlerine hazırlık yapmaya başladı. Birçok bröşür ve kampanya yayınlayan Warren, kripto tarafını da ihmal etmiyor. Aka bir kripto aykırısı olan Senatör, seçim kampanyasına kripto aykırısı ataklar ekledi.

Warren, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Twitter’da “Hükümetimizi çalışan ailelerin yanına koymak için mücadeledeyim.” biçiminde bir paylaşım yapan Warren, kripto aksisi bir ordu kurduğunu belirtti.

Senatör, geçtiğimiz Yıl tanıtılan birçok Bitcoin ve kripto tersi Yasa tasarısının öncüsü olmuştu. Seçim kampanyasına kripto paraların önüne geçilmesi hakkındaki çalışmaları da ekleyen Warren, Aralık ayında şunları söylemişti;

“Haydut ülkeler, oligarklar, uyuşturucu baronları ve insan kaçakçıları milyarlarca dolarlık çalıntı fonları aklamak, yaptırımlardan kaçmak ve terörizmi finanse etmek için dijital varlıkları kullanıyor”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir