EasyFi Coin (EZ) Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

EasyFi projesi, ölçeklenebilirlik, birleştirilebilirlik ve benimsemeye odaklanan kozmik bir Katman-2 borç Eda protokolüdür. EasyFi, DeFi odaklı bir blockchain projesidir. Bu platformun Mahallî kripto Nakit ünitesi EZ coin’dir. Ethereum tabanlı bir projedir.

EasyFi projesinin asıl emeli, dijital varlıkların ve ilgili finansal eserlerin ödünç verilmesini ve borçlanılmasını kolaylaştırmaktır. Bu proje, büsbütün Aleni ağlarla çalışmaktadır ve Aleni kaynaklı bir altyapıya sahip bir halde tasarlanmıştır. EasyFi, zincirler ortasında varlık transferine de İmkan tanımaktadır.

Projenin argümanlı olduğu bahislerden bir tanesi mikro kredilere İmkan sağlamasıdır. Platform kredileri nema oranlarının Fazla yüksek olması nedeniyle, bu türlü bir atılım gerçekleştirmiştir. Böylelikle platform kullanıcılara epey Ufak nema oranlarıyla kredi verilmesinin önünü açmış bulunmaktadır.

Proje, kredi Müşteri ve vericiyi bir ortaya getirmekte olup kullanıcılar birbirlerinin itimat düzeylerine bakarak rahatlıkla devinim edebiliyorlar. Platform üzerinde kullanıcıların itimat puanı bulunmaktadır. Bireyler kredi alıp verirken buraya bakarak devinim etmiş oluyorlar. Bu sayede platformun güvenliği daha da artmış oluyor.

EasyFi projesi kullanıcıları yield farming yaparak Easy Coin kazanma fırsatına sahiptirler. Kullanıcıların proje ile ilgili süreç yapmaları EASY kazanmalarına fırsat tanımaktadır. Platformu kullanan herkes coin kazanma talihine sahiptir. Günlük olarak gerçekleştirilen coin dağıtımı, bireylerin platform üzerinde ne kadar etkin olduğuna ve yaptıkları süreçlere nazaran gerçekleştirilmektedir.

EasyFi (EZ) coin avantajları şu formdadır:

  • Ethereum uyumlu olduğu için cüzdan entegrasyonu kolaydır.
  • Özel platformlar ve müsaadesiz halk ağları üzere birtakım pazarda ödünç Eda ve ödünç alma imkanı sağlar.
  • Ağ iştirakçileri ortasında Fikir birliğine varmak için iştirakçi seçmenler tarafından yönetilen bir PoS düzeneği tarafından teminat verir.

Diğer kripto Nakit ünitelerinde olduğu üzere yüksek volatilite sebebiyle riskli bir yatırım olarak görülmesi de EZ coinin dezavantajı olarak görülmektedir.

EasyFi File tasarımı Ethereum uyumludur. Varlık sahibinin ağı ile nezareti elinde tutarken farklı blok zinciri ağları üzerinden fonların süratli bir formda ödenmesini kolaylaştırmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kripto Nakit yatırımcıları için EZ coin yatırımı yapmalarında bir olumsuzluk bulunmamaktadır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir