NEM (XEM) Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

NEM (XEM) Coin, rastgele bir merkez bankası bulunmayan, aracı Kurum ve kurum kullanmayan, süratli ve az süreç fiyatlarıyla alış satış yapılabilmesine İmkan tanıyan bir altcoin’dir. 2015 yılında Utopian Future takma ismini kullanan anonim bir şahıs ya da Küme tarafından piyasaya sürülen kripto Nakit ünitesidir.

NEM dünyanın birinci akıllı varlık platformu olarak belirtilmektedir. özel olarak geliştirilen bir blockchaine sahiptir. Bu projede Fazla taraflı ve farklı kullanım alanları mevcuttur. nem kullanıcıları, kripto para, noter onayı, mülkiyet kaydı idaresi yapabilirler. Bunun yanı Dizi lojistik takibi, merkezsiz yetkilendirme ve ICO düzenleme üzere kullanım alanları da bulunmaktadır.

NEM, XEM coin kullanan herkesin eşit haklara sahip olması gerektiği fikrini benimsemiştir. sade ve esnek bir platform olan nem hizmetlerinden yararlanmak isteyen her kullanıcı, nem blok zincirini istediği formda tasarlayabilme imkanına sahiptir. Böylelikle nem akıllı varlık sistemi ferdileştirme özelliklerini kullanma talihi sunmaktadır.

NEM (XEM) Coin

NEM, tasarlanış halinden Dolayı Öbür sanal Nakit ünitelerine benzememektedir. iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon yahut tabletler için Özel bir sanal cüzdan dizayn edilmiştir. Bunun yanı sıra, alım satımın haricinde bildiri gönderim süreçleri de yapılmaktadır.

NEM’in Kıymetli özelliklerinden bir tanesi enflasyon riskinin olmamasıdır. Bunun nedeni kripto Nakit piyasasına Aka ölçülerde nem coinin sokulamayacak olmasıdır. nem coin tıpkı vakitte kullanıcılarına çevrimdışı süreç yapma fırsatı sunmaktadır. Evvelden vereceğiniz süreç buyrukları ile online olmanıza gerek olmadan yerine getirmektedir.

Gelecekte NEM’in kıymetlenmesine katkı sağlayacak öteki özelliklerini de şu halde sıralayabiliriz:

  • Finansal hizmet veren şirketlerin hepsi, nem sistemi ile dünyanın her yerine ödeme ve transfer süreçleri gerçekleştirebilir. Birebir vakitte herkese Aleni olan ve Özel blok zincirlerinin tamamı ortasında irtibat kurabilmektedir. Böylelikle şirketler bu ağlar üzerinden hem para, hem kripto para, hem de evrak gönderimi yapabilirler.
  • NEM platformu üzerinden kendi kripto paranızı yaratmanıza İmkan tanımaktadır. Bunun için rastgele bir programlama lisanı bilmeye gerek yoktur. nem sisteminin yönlendirdiği formda adımları takip edip, kripto paranızı oluşturabilirsiniz.
  • NEM platformu üzerinden Taşınabilir ödemeler gerçekleştirilmektedir.
  • Ve bir öteki özellikte kendi PayPal sistemlerinizi yaratmanıza İmkan tanımaktadır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir