Dogecoin’deki Fiyat Kararsızlığı, Memecoin’leri Etkiliyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 16, 2023 Yorum Yok

Elon Musk’ın favori kripto Nakit ünitesi Dogecoin, 2013 yılında, internet fenomeni “Doge” üzerinden esprili bir biçimde başlatılan memecoin olarak biliniyor. Birinci vakitlerde pek ciddiye alınmayan Dogecoin, bugünlerde yükselen popülaritesi ile dikkat çekiyor. Dogecoin, tıpkı vakitte en yüksek piyasa pahasına sahip bir memecoin.

Özellikle Musk’ın toplumsal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar, Dogecoin’in fiyatı üzerinde Vakit vakit Önemli dalgalanmalara Sebep olabiliyor. Bu fiyat meçhullüğü, kimi yatırımcılar için risk oluşturmasına karşın, birçok şahıs için cazip bir yatırım fırsatı sunuyor. 

Nasıl Bitcoin’de oluşan fiyat dalgalanmaları öbür altcoin’lerin fiyatını etkiliyorsa, Dogecoin’deki bir hareketlilik de kripto piyasasındaki diğer memecoin’leri etkileyebiliyor. Örneğin, mümkün Dogecoin fiyat artışının tesiri sonucunda, öteki memecoin’ler ortasında yer Meydan AiDoge’u satın alırken de artış yaşanabiliyor. Lakin bu tesir her Vakit birebir halde gerçekleşmeyebiliyor.

Memecoin’in Hükümdarı Olarak Bilinen Dogecoin Tahttan Olabilir mi?

Dogecoin fiyatı, AiDoge popülerlik kazandıkça güçlendiği hayati dayanak bölgesine hakikat Geri adım atıyor. Yani DOGE, Son tahtını teslim etmeye Amade üzere görünüyor ve yeni memecoin projesi AiDoge, yatırımcıları bu bahiste daha Çok ikna etmeye çalışıyor.

AiDoge, yenilikçi bir yaklaşımla, Yapay zekanın potansiyelini internet meme’lerinin mizahıyla birleştiren, eşsiz bir memecoin projesi olarak doğdu. Bu projenin Temel gayesi, kullanıcılara eğlenceli bir tecrübe sunarken birebir vakitte gelir elde etme imkanı sağlamak.

Meme üretimine odaklanan AiDoge, “meme yap-kazan” projesi olarak da biliniyor. Bu yeni nesil memecoin, hem cümbüş dünyasını hareketlendirirken hem de kullanıcılarına kar potansiyeli sunarak kripto Nakit dünyasında eşsiz bir yer edinmeyi hedefliyor. Ön satıştan toplanan fonun 6.2 milyon doları geçtiğini duyan yatırımcılar, AiDoge satın almak için ellerini çabuk tutuyor.

AiDoge (AI) Nasıl Satın Alınır?

AI token ERC-20 protokolüne uyan bir kripto Nakit ünitesi. al tokenin ön satışı 20 basamaktan oluşuyor. AiDoge token satın almak için;

Adım 1: Bir kripto cüzdan oluşturun.

Adım 2: ETH, BNB yahut USDT satın alın.

Adım 3: Kripto tokenleri cüzdana aktarın.

Adım 4: Cüzdanı AiDoge Sitesine Bağlayın ve ‘AiDoge Satın Al’a tıklayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir