Dogecoin’de Neler Oluyor? 12 Mayıs 2023

Altcoinler May 12, 2023 Yorum Yok

Yatırımcıların memecoin’lere Geri adım atması, Dogecoin’i (DOGE) de etkiledi, DOGE için nihayet durum ne?

Pepe’nin (PEPE) Geri plana düşmesiyle bedeli azalan memecoin’lerde özellike DOGE dikkat çekti. İki aylık bir ortadan sonra tekrardan 0,069 dolara gelen DOGE, bu düzeyden Müşteri bulmayı başardı. Fiyat olarak şimdi inançlı alanda olmayan tanınan coin için grafik nasıl ilerliyor?

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

PEPE‘nin Önemli fiyatlamasına reaksiyon vermeyen memecoin’lerin öncüsü DOGE, iki ay ortadan sonra tekrar tıpkı fiyata geldi. Yeni olarak 0,0716 dolardan Müşteri bulan DOGE, 0,0804 doları aştığı takdirde Misli yükselişlere başlayabilir. Memecoin’lerdeki hacim artışı, Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk’ın DOGE’yi ön plana çıkarması üzere ögeler DOGE’de Aka beklentiler oluşturmuştu. Ama şu Lahza için kritik bir dayanaktan seken DOGE, huzursuz bir hava yaratmış durumda.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 amaçları izlenebilir. Bilhassa de PEPE’nin bu akıma hacim katması, diğer memecoin’lere vakitle sıçrayarak onların fiyatlamasında rol oynayabilir. Şayet bu türlü bir durum yaşanacaksa DOGE ismine tam vakti üzere duruyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir