Dogecoin (DOGE) Sıçrama Yapabilir mi?

Altcoinler May 20, 2023 Yorum Yok

Memecoin’lerdeki devasa yükselişlere Karşın sessizliğini koruyan Dogecoin (DOGE), yakın vakitte Aka artış gösterebilir mi?

Pepe (PEPE) ile başlayan memecoin furyasına neredeyse reaksiyon vermeyen DOGE, iki haftadır birebir fiyat bandında gidip geliyor. FLOKI, SHIBA ve PEPE’nin Önemli oranda değer kazanırken, DOGE’den net olarak bir artış gelmedi, Geçtiğimiz günlerde de kritik bir takviye bandına gelen DOGE, şimdilik bu noktadan reaksiyon aldı. Şimdiki olarak Uzaklık fiyatta Müşteri bulan DOGE, Aka yükselişler yapabilir m?

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

Güncel olarak 0,0073 dolardan süreç gören DOGE, 0,076 doları aştığı sürece, daha üst düzeyleri hedeflemek isteyebilir. Öncelikle 0,085 doları test etmesi beklenen DOGE, bulunduğu düzeyden yüzde 18’lik bir artışı gösteriyor. Bu düzeyin de aşılmasıyla birlikte sırasıyla 0,091 – 0,094 ve 0,097 dolar düzeyleri beklenebilir.

DOGE’nin değer kaybettiği durumda ise geçmiş vakitte güzel bir dayanak bandı olarak misyon Meydan 0,070 – 0,069 ortasında Müşteri bulması takip edilebilir. Bu aralığın kaybedilmesi, daha Aka düşüşlerin sinyalcisi olabilir. DOGE için teknik tahlil kadar, Elon Musk’ın paylaşımları, memecoin furyası üzere etkenler kritik Ehemmiyet taşıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir