Decentraland’da (MANA) Neler Oluyor 20 Mayıs 2023

Altcoinler May 20, 2023 Yorum Yok

Apple’ın yeni eseriyle Birlikte metaverse coin’lerini hareketlenmişti, Decentraland’da (MANA) nihayet durum ne?

Metaverse ile ilgili yeni eserini duyuran Apple, metaverse kesimini üst noktalara taşımıştı. Uzun müddettir sessizlik halinde olan metaverse sanayisi, Apple’ın bu hareketiyle tekrardan ön plana çıktı. Bilhassa de metaverse ile ilgili coin’lerine değer katan bu gelişme, metaverse severelerin yüzünü güldürmüştü. Özellikle’de Mana tarafındaki artışlar dikkat çekti. Pekala ya MANA, yükselişini sürdürebilir mi? Günün en Fazla yükselen coin’i yüzde 11,32’lik bir artışla Decentraland (MANA) oldu.

Decentraland (MANA) Grafik Analizi

Haftalar sonra 0,50 doları aşan MANA, başta yatırımcıları olmak üzere ve metaverse kesimini hareketlendirmişti. Metaverse’ün tanınan vakitlerinde en üst sıralarda yer Meydan MANA, haftalardan sonra düşen trendini kırmayı başardı. Kritik bir fiyat eşiğinin altında kalan MANA, bu bedelin üstüne atamadığı takdirde sırasıyla 0,50 – 0,436 – 0,356 ve 0,281 dolara kadar düşebilir.

Metaverse trendinin devam etmesi ve öbür şirketlerin de bu alana adım atmasıyla Birlikte MANA için sırasıyla 0,57 – 0,62 ve 0,76 dolar düzeyleri takip edilebilir. MANA yükselişinin beklenebilmesi için metaverse konusunun tekrardan heyecanını sürdürmesi, piyasa bazlı haberler üzere birçok husus kritik ehemmiyete sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir