Pepe’de (PEPE) Beklenen Kırılım Geldi!

Altcoinler May 20, 2023 Yorum Yok

Altı gündür düşen trend içersinde fiyatlayan Pepe (PEPE), trendi kırarak sıçrama yaptı, PEPE‘de yükselişler devam edebilir mi?

14 Mayıs’tan bu yana düşen trend yapısı oluşturan PEPE, sonunda bu yapıyı bozmayı başardı. Düşen trendi kıran PEPE, şimdilik yüzde 7.72’lik bir yükseliş gösterdi. Ancak memecoin furyasının bir halde devam etmesi, PEPE’ye Vakit vakit Sıkıntı katıyor. nihayet olarak PEPE NFT’lerinin trend olması, PEPE’yi ön plana çıkarmıştı. Şimdiyse PEPE’nin düşen trendi kırararak hacimli artış göstermesi, PEPE’yi piyasanının üst sıralarına taşıdı.

Pepe’de (PEPE) Kırılım Sonrası Beklentiler

0,00000151’in kırılmasından sonra atağa kalkan PEPE, yüzde 8’e yakın bir artış gösterdi. 14 Mayıs’ta başlayan düşen trend yapısı, PEPE’nin hacimli artışıyla birlikte etkinliğini kaybetmiş oldu. Altcoin’lerin stabil seyretmesine Karşın değer kazanan PEPE, üzerindeki ilgili devam ettirebilirse sırasıyla 00000175 – 00000182 ve 00000195 dolara kadar yükseliş gösterebilir.

PEPE için teknik tahlilin takip edilmesi kadar Temel tahlilin de takip edilmesi kıymetli. Geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın toplumsal medya paylaşımıyla biraz da olsa kıpırdayan PEPE’de, satış taraflı süreçler tartı basıyor. Teknik tahlil, PEPE için olumlu sinyaller verse de Temel tahlilde Aka kıymete sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir