Dogecoin (DOGE), Patlamaya Hazır Olabilir!

Altcoinler May 16, 2023 Yorum Yok

DRC20’nin trend yakalamasından sonra devasa süreç hacmine ulaşan Dogecoin (DOGE), fiyat hareketi için Geri sayıma başladı.

BRC20’den sonra Aka bir tutku yakalayan DRC20, Dogecoin’in (DOGE) bilgilerine müspet istikametli yer hazırladı. Bitcoin (BTC) ve Litecoin’deki (LTC) süreç sayısına ayrım atan DOGE, fiyat bakımından da hazırlık sürecinde üzere duruyor. nihayet on gündür stabil bir performans ortaya koyan DOGE, BRC20 furyasının da takviyesiyle Birlikte kısa vakitte Önemli fiyatlama yapabilir.

BRC20 Furyası, Dogecoin’i (DOGE) Nasıl Etkileyebilir?

Güncel olarak 0,07 dolardan süreç gören DOGE, takviye bandına yakın seyrediyor. Memecoin furyasından pek de tesirli olamayan DOGE, bu fırsatı DRC20 ile yakalayabilir. İşem hacmi olarak 650.000’e ulaşan DOGE, şimdi bu bilgiyi fiyat hareketinde gösteremedi. Memecoin ve DRC20 trendinin devam etmesi, DOGE’deki üst taraflı patlamanın sinyallerini verebilir.

10 gündür akümüle sürecinde olan DOGE, piyasadaki trendlerden de Sıkıntı bularak kısa müddette üst düzeylere tırmanabilir. DOGE için takip edilebilecek direnç düzeyleri sırasıyla 0,076 – 0,086 – 0,091 – 0,095 ve 0,097 dolardır. Bu senaryolar incelenirken sadece DOGE değil, Bitcoin ve Ethereum’daki fiyat hareketleri, piyasadaki haberler de Aka bir Ehemmiyet taşıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir