DOGE Uzun Vadeli Fiyat Kestirimi

Altcoinler Kas 04, 2022 Yorum Yok

Dogecoin’de (DOGE) Elon Musk’ın Twitter’ı almasının akabinde yükseliş yaşandı. Elon Musk’ın Twitter’ı almasının tamamlanmasının akabinde topluluk tarafından sevilen memecoin yükseliş kaydetti.

Bu yazımızda DOGE’nin 2031’e kadar hangi düzeylere gelebileceğini değerlendireceğiz. DOGE’nin gelebileceği düzeyler neler? DOGE nereye kadar yükselecek? Bu yazımızda birlikte soruların karşılığını bulalım.

Dogecoin (DOGE) Analizi

Dogecoin (DOGE), tanınan “Doge” internet meme’i üzerine çıkarılan bir token’dır. Dogecoin logosunda ise bir Shiba Inu köpeği yer alıyor. Açık kaynak kripto Nakit ünitesi,  Portland, Oregon’dan Billy Markus ve Sidney, Avustralya’dan Jackson Palmer tarafından oluşturuldu ve Aralık 2013’te Litecoin’den çatallandı.

Elon Musk’a “Dogefather” denildi. Topluluk ortasında en popüler beşinci ripto Nakit ünitesi haline geldi. Elon yakın vakitte yaptığı bir açıklamada Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum’da ferdî yatırımları olduğunu açıkladı.

Dogecoin’in fiyatını yönlendiren Değerli bir faktör, kripto Nakit yatırımcıları tarafından artan halde benimsenmesidir. Kripto paranın kullanıcı tabanı nihayet aylarda arttı ve birkaç Aka şirket artık ödeme sistemi olarak Dogecoin’i kabul ettiğini açıkladı. Bu artan benimseme, uzun vadede DOGE’nin fiyatını artırmaya devam edebilir.

Kısa vadede, piyasa yaklaşan Fed toplantısı ve yatırımcılar tarafından artan benimseme üzere haberlere reaksiyon verdiğinden Dogecoin’in fiyatı bir ölçü oynaklık yaşaybilir. Bununla birlikte, benimsenmeye devam edilmesi ve kuvvetli bir topluluk, DOGE’nin fiyatını uzun vadede daha da üst taşıyabilir.

Dogecoin (DOGE) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Cryptopolitan’ın yaptığı tahlil ve değerlendirmelere nazaran DOGE’nin önümüzdeki yıllarda ulaşabileceği fiyat düzeyleri.

Analiz DOGE’nin 2022’de 0,14 ile 0,15 dolar ortasında olacağını varsayım ediyor. 2023’te ise 0,2 ile 0,24 dolar aralığı, 2024’te ise 0,3 ile 0,35 dolar aralığı, 2025’teyse 0,45 0,52 dolar aralığı ön görülüyor. Aşağıdaki grafikten de incelenebileceği üzere tahlil DOGE’nin 2027’de bir doların üzerine çıkabileceğini ön görüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir