DOGE Kurucusundan Kripto Yatırımcılarına Eleştiri

Bitcoin Nis 24, 2023 Yorum Yok

DOGE kurucusu NFT ve kripto Nakit yatırımcılarını “akıl hastası” olarak nitelendirdi.

Dogecoin kurucularından olan Billy Markus, NFT yatırımcıları hakkında yorumlarda bulundu. Şimdiyse Markus, bir Tweet’e verdiği yanıtla gündemde.

DOGE Kurucusu Kripto Nakit Yatırımcılarına Sataştı

Dogecoin’in kurucularından Billy Markus, kripto Nakit yatırımlarına yönelik tenkitleriyle bilinir. nihayet olarak, bu faaliyeti “akıl hastalığına yatırım yapmaya” benzetti.

Markus, kripto ve NFT’lere yatırım yapmayı eleştirmeye devam ediyor. NFT’lerin bir kripto türevi olduğu için ona yatırım yapmanın insanları “daha da akıl hastası” yaptığını Anlatım ediyor. Twitter’da “Shibetoshi Nakamoto” ismiyle tanınan Markus, kripto paralara yatırım yapanları eleştirmeye devam ediyor.

Geçen yıl, dijital Nakit ünitelerine yatırım yapmanın yalnızca Öbür bir kumar çeşidi olduğunu düşündüğünden, Dogecoin‘in piyasaya sürülmesinden Çabucak sonra kriptoya yatırım yapmayı bıraktığını açıklamıştı. Ayrıyeten, Bitcoin’e Nakit ünitesi olarak da inanmadığını belirtiyor. Şu anda ise, “komisyonlardan yahut bir şeyler satmaktan” kalan bir ölçü kripto parası olduğunu ve “çok az Dogecoin” sahibi olduğunu açıklıyor.

Markus ayrıyeten, takipçilerine ve bütün kripto topluluğuna, artık Dogecoin Vakfı’nın Doge grubunun bir kesimi olmadığını ve Tweet’lerinde onlar ismine konuşmadığını da belirtiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir