parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Cumhuriyetçi Senatörlerden Kripto Para Çağrısı

Cumhuriyetçi Senatörlerden Kripto Para Çağrısı

admin admin -
24 0

ABD’nin cumhuriyetçi 4 senatöründen kripto paralarla alakalı bir Davet geldi.

Kripto Nakit kesimi üzerindeki düzenleyici baskısı artarken senatörlerden bir İzah geldi. Cumhuriyetçi 4 senatör bankaların kripto paraları cezalandırmaması gerektiği görüşünü paylaşıyor.

Senatörler Kripto Paralar Üzerinde Artan Baskı Nedeniyle Endişeli

Dört cumhuriyetçi senatör, ABD düzenleyicilerine yazdığı bir mektupta, kripto sanayisine hizmet veren bankalara yönelik artan bir düzenleyici baskının “tüm sanayiyi cezalandırıyor” olabileceğini söyledi.

Senatörlerin gönderdikleri mektupta kripto kesiminin cüretini kırmanın, düzenleyicilerin yetkisini aşabileceği düşünülüyor. Bu durum, 2013 yılında eşitlik Bakanlığı’nın yasal silah satıcılarıyla Amel yapan bankaları soruşturduğu “Boğulma Noktası Operasyonu”na benzediği öğrenildi. Bunun yanı Dizi mektupta genel sınırlarıyla kaygılar de yazıldı.

Federal Rezerv Lideri Jerome Powell, Nakit Ünitesi Denetçi Vekili Michael Hsu ve Federal Mevduat Sigorta Şirketi Lideri Marty Gruenberg’e gönderilen mektupta şu sözleri kullandı:

 “Bankacılık düzenleyicilerinin çok kapsamlı davranışlarının kaçınılmaz olarak öbür yasal dallara sızmasından Özellikle korku duyuyoruz. Belli bir düzenleyicinin ideolojik nazar açısına nazaran rastgele bir dal potansiyel olarak ‘gözden kaçabilir’.”

Dört cumhuriyetçi senatör gönderdikleri mektuba bu ayın 24’üne kadar karşılık bekliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir