CryptoCom Yapay Zeka Asistanını Piyasaya Sürdü

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 03, 2023 Yorum Yok

CryptoCom, ChatGPT tabanlı Yapay zeka kullanıcı asistanı Amy’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu. 

Kripto borsası, kullanıcıları gerçek vakitli token fiyatları, projeler ve geçmiş olaylar da iç olmak üzere kripto sanayisi hakkında bilgilendirmek için Yapay zeka kullanıcı asistanını başlattı. Şirket tarafından 2 Mayıs’ta yapılan duyuruya nazaran, ChatGPT’yi Temel olarak kullanan Amy şu anda pilot basamakta.

CryptoCom’da Yapay Zeka Teknolojisine Ayak Uydurdu

CryptoCom’un eserden Mesul reis yardımcısı Abhi Bisarya, şirketin Yapay zekanın kriptoda kullanımı konusunda yükselişte olduğunu söyledi. 

Bisarya, konuşmasının devamında: “Diğer işletmeler ve dallarda olduğu üzere, Yapay zekanın kripto sanayisi ve Özellikle platformumuzla yakınlaşmasında inanılmaz bir potansiyel ve fırsat görüyoruz” sözlerini kullandı. Bisarya konuşmasının devamında, üretken Yapay zekanın birinci günleri olmasına Karşın Mesul halde yapılırsa birçok sanayi için Olumlu tesirler sağlayacağının altını çizdi.

Pilot uygulamadan Fazla sayıda Geri bildirim beklediklerini söyleyen Bisarya, bunların gelecekteki yükseltmelerde dikkate alınacağını belirtti.

CryptoCom, Yapay zeka özelliklerini platformlarına entegre eden öbür kripto Nakit borsaları ortasına katıldı. Kısa mühlet Evvel OKX, kripto piyasasındaki oynaklığı yakalamak için bir Yapay zeka algoritması başlattı. 

Web3 altyapı şirketi Solana Labs, 26 Nisan’da cüzdan bakiyelerini Denetim etmek, token’ları aktarmak ve NFT’leri satın almak için blok zinciri datalarını kullanmak üzere Yapay zeka kullanan kendi ChatGPT tabanlı eklentisini duyurdu. 

Bunların yanı sıra Binance de yakın vakitte bir Yapay zeka sohbet botu oluşturdu. Binance, bu sohbet botunu Web3 akademisinin bir modülü olarak hizmete sundu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir