Sui (SUI), Kripto Piyasasına Merhaba Dedi!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 03, 2023 Yorum Yok

Sui (SUI), merkezi borsalarda listelenmesinin akabinde 2 dolar seviyesine kadar bir yükseliş gerçekleştirdi.

Kripto sanayisinin merakla beklediği SUI, merkezi kripto borsalarında listelendi. Binance, KuCoin ve Gateio üzere borsalarda listelenen SUI, 2 dolar seviyesine kadar bir yükseliş yaşadı. Lakin Çabucak akabinde gelen satış baskısıyla birlikte, SUI fiyatının 1.25 dolara gerilediği görüldü.

Katman-1 blockchain’i olan Sui, airdrop furyasının olduğu devirde hayli popülerlik kazanmıştı. Uzun bir bekleyişin akabinde proje, merkezi borsalarda yerini aldı.

Sui (SUI), Merkezi Borsalarda Listelendi

Toplam 10 milyarlık bir arza sahip olan SUI, Binance launchpad’inin Çabucak akabinde borsada listelendi. Sui’yi listeleyen öbür borsalar ortasında, KuCoin, Huobi, Bybit ve Gateio da yer alıyor.

Neredeyse bütün merkezi borsalara giriş yapan Sui, kripto yatırımcıları tarafından ağır İlgi gördü. SUI, listelendiği saatten itibaren yaklaşık 251 milyon dolarlık bir hacme ulaştı.

CoinMarketCap tarafından sağlanan datalara nazaran, Sui’nin sirkülasyon arzına nazaran piyasada bedeli 287 milyon dolar civarında. Kripto Nakit ünitesinin bütün arzının piyasa kıymeti ise yaklaşık 13.5 milyar dolar düzeyinde. Ayrıyeten CoinMarketCap, dolanımdaki SUI ölçüsünü 217.696.083 olarak gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir