Cross River Bank’a FDIC Şoku

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 28, 2023 Yorum Yok

Kripto dostu Cross River Bank, kimi uygulamaları sebebiyle FDIC incelemesiyle karşı karşıya.

Kripto dostu Cross River Bank, düzenleyicinin “güvenli olmayan yahut sağlam olmayan bankacılık uygulamaları” olarak isimlendirdiği Federal Deposit Insurance Corporation’dan bir onayına tabi tutuldu.

Cross River Bank, FDIC İncelemesiyle Karşı Karşıya

Banka, FDIC buyruğunda listelenen meseleleri kabul etmedi yahut reddetmedi. Federal Deposit Insurance Corporation, kripto dostu Cross River Bank’a “güvenli olmayan yahut sağlam olmayan bankacılık uygulamaları” ile ilgili bir onay buyruğu gönderdi.

Bankaya FDIC’den gelen onay buyruğu metninde şunlar yazılıydı:

“FDIC mevzuyu kıymetlendirdi ve bankanın, İç denetimleri, bilgi sistemlerini kurma ve sürdürmede başarısız olarak yürürlükteki adil borç Eda maddelerine, düzenlemelerine ahengiyle ilgili olarak inançlı olmayan yahut sağlıklı olmayan bankacılık uygulamalarına giriştiğini ne kabul ne de inkar etti.”

Bir Cross River Bank sözcüsü, buyruğun bankanın iki Yıl evvelki borç Eda süreçlerinin usulleriyle ilgili standart bir incelemenin sonucu olduğunu Anlatım etti. 

Sözcü açıklamalarında şunları dedi:

“İncelemeden Evvel iyileştirilebilecek alanları belirledik ve inceleme başkalarını belirledi. O vakitten beri, teknoloji ve çalışana yatırım iç olmak üzere adil kredi Eda ve diğer programlarımızda proaktif olarak Kıymetli geliştirmeler yaptık. Şu anda iyileştirmelerin birçok tamamlandı. Kalan iyileştirmeler ise önümüzdeki aylarda tamamlanacak.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir