Coinmama, Ağ Geçidi Volt ile Ortaklık Kurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 23, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Coinmama, Avrupa ve Brezilya’da gerçek vakitli kripto ödemelerini desteklemek için Volt ile paydaşlık kurdu. 

Platformlar ortasında gerçekleştirilen bu iştirakin, Coinmama’nın genişleme eforlarına katkı sağlayacağı düşünülüyor. Volt, Coinmama’nın müşterileri için süreç suratını ve kolaylığını artırmak ismine Aleni bankacılık tahlilleri sunacak. Volt’un sunduğu bu Aleni ödeme File geçidi, yatırımcıların İngiltere, Avrupa Birliği ve Brezilya’daki 5.000’den Çok bankada tutulan 600 milyon hesap arasındaki süreçleri inançlı bir biçimde gerçekleştirmesine İmkan tanır. 

Açık Bankacılık Dayanaklı Ödemelerin Kıymeti Artıyor

Kripto yatırımcıları kullanım kolaylığı, Emniyet ve fonlar üzerinde denetime değer verdiğinden dolayı kripto Nakit ticareti, Aleni bankacılık ödemeleri için en süratli benimsenme oranına sahip dallar ortasında yer alıyor. 

Açık bankacılık dayanaklı ödemelerin kıymeti 2021’de 4 milyar dolar düzeyine ulaştı, bu sayının 2027’ye kadar 330 milyar doları aşması bekleniyor. 

2013 yılında kurulan Coinmama, global kullanıcıların dünya çapında dijital Nakit üniteleri satın alması ve kullanması için inançlı bir altyapı sunuyor. Platformun 188’den Çok ülkede 3,5 milyon kullanıcısı bulunuyor. 

Coinmama yöneticisi Martin Kolbaek, iştirak ile ilgili yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “ Volt’un ödeme tahlilini entegre etmek, kripto Nakit üniteleri satın almayı Muhtemel olduğunca inançlı ve Yalın hale getirme vizyonumuzun Değerli bir kesimiydi. Volt’un birçok zorluğu çözme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi Mevcut ve bu iştirak, alıcı tabanımız için daha yüksek seviyede kullanılabilirlik sağlamamıza Yardımcı olacak.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir