Arbitrum’un Airdrop Claim’i Başladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 23, 2023 Yorum Yok

Arbitrum airdrop alıcıları, ARB token’ını claim etmeye başladılar.

Arbitrum kripto Nakit dünyasında süratlice tanınan oldu. Bununla berbaer airdrop’u beklenen token’ın airdrop claim’i bugün başladı. Airdrop, birinci kullanıcılar için bir Ödül olarak sunulan 1,16 milyar token’ı kapsayacak.

Arbitrum Airdrop’unun Claim’leri Başladı

Uzun vakittir beklenen Arbitrum airdrop’unun iştirakçileri, token’larını talep etmeye başladı. Kullanıcılara Arbitrum One ve Nova ağlarını Denetim edecek DAO üzerinde Yönetim yetkileri verildi.

Talep süreci, 16.890.400 blok yüksekliğinde yaklaşık TSİ 16.00’da başladı. Airdropta 1,16 milyar ARB tokeni Mevcut ve bu da Yekün 10 milyar token arzının yüzde 11,6’sına denk geliyor. Arbitrum ekosistemindeki birtakım DAO’lar tarafından talep edilebilecek 113 milyon token daha bulunuyor.

Ethereum ağındaki bir Layer-2 ölçeklendirme projesi olan Arbitrum, erken kullanıcıları ödüllendirirken tıpkı vakitte gelecekteki yönetişim kararlarının denetimini token sahiplerine veriyor. ARB token’ı, Örneğin ağda süreç fiyatlarının ödenmesi üzere Öbür bir kullanım durumu olmamasına karşın, sahiplerine yönetişim haklarını tanıyor.

Proje artık otomatik olarak zincir üzerinde yönetişim oylarını yürütecek olan kendi kendini yürüten bir DAO’ya geçiş yapacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir