Coinbase, Cüzdan Sorununu Çözmeye Çalışıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT May 10, 2023 Yorum Yok

Coinbase, Limbo’da takılan Ethereum problemini çözmek için uğraşıyor.

Coinbase, Ethereum staking Nakit çekme süreçleri için cüzdan dayanağını düzeltmek için çalışıyor. Bununla Birlikte Coinbase’in dayanağı hususa dair İzah yaptı.

Coinbase Stake Ethereum Sıkıntısını Çözmeye Çalışıyor

Coinbase, Ethereum staking Nakit çekme süreçleri için cüzdan takviyesini düzeltmek için çalışıyor. Fakat, Coinbase alıcı takviyesi tarafından yapılan açıklamada şu tabirler kullanıldı:

“Sistemlerimiz şu anda harici doğrulayıcılardan Coinbase ETH adreslerine Nakit yatırmayı desteklemiyor. Biz bu süreçleri destekleyene kadar fonlar bloke olabilir.”

Geçen ay Shapella yükseltmesinin yayına girmesinden sonra, birçok Ethereum doğrulayıcısı kripto Nakit ünitelerini Blockchain’in staking sisteminden çekmeyi seçti. Fakat, Coinbase tarafından barındırılan cüzdanlara çekilen birtakım doğrulayıcılar, Müsait teknik dayanak eksikliği nedeniyle mevduatlarına erişemiyorlar ve fonları sıkıştı.

Bazı kullanıcılar Reddit’e, Coinbase cüzdanlarındaki ether staking çekimlerini yansıtmayan varlık bakiyeleri hakkındaki telaşlarını lisana getirdiler. Lakin Coinbase’in Eser bağlantı kıdemli ortağı McKenna Otterstedt, “teknik bir sorun” olduğunu ve şirketin bir tahlil üzerinde çalıştığını doğruladı.

Şirket bahse dair tahlil yolu aradığını kullanıcıları ile paylaştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir