Jane Street ve Jump Crypto, Dijital Varlık Ticaretinden Çekiliyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 10, 2023 Yorum Yok

Dünyanın önde gelen piyasa yapan firmaları Jane Street ve Jump Crypto, düzenleyicilerin baskısından Dolayı ABD’deki dijital varlık ticaretinde Geri adım attı.

Son günlerde kripto sanayisiyle ilgili faaliyetlerını artıran düzenleyiciler, pek Fazla şirketi sıkıştırmaya devam ediyor. Sam Bankman-Fried tarafından kurulan kripto borsası FTX ve TerraUSD‘in stablecoini de iç olmak üzere Aka çaplı şirketlerin ve projelerin çöküşü, dijital varlıklarla ilgili incelemeleri giderek artırmıştı. nihayet olarak Jane Street ve Jump Crypto‘nun ABD tarafındaki dijital varlık ticaretinde Geri adım atması, devam eden baskıların sonuçlarından biri oldu.

Düzenleyi Baskısı Jane Street ve Jump Crypto’yu Vurdu

FTX ve Terra olaylarından sonra düzenleyiciler, ticaret platformları, stablecoin ihraççıları ve brokerler de iç olmak üzere birçok alan, kripto sanayisine yönelik odağını artırmıştı. Bilhassa de 2019’dan beri TerraUSD projesinin Değerli bir destekçisi olan Jump Crypto, düzenleyici kurumlar ile Aksi düşmüştü.

Konuyla ilgili ortada Fazla Çok telaffuz dolaşırken, bu telaffuzlardan biri daha Fazla dikkat çekmişti. ABD pazarına Geri adım atan Jane Street ve Jump Crypto’nın memleketler arası alanda yeni adımlar atacağı söylentileri, pek Fazla kripto yatırımcısının ilgisini çekti. Şimdiki olarak haber akışının daha da Değerli olduğu bu piyasada Jane Street ve Jump Crypto’dan istikbal haberler ilgiyle takip ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir