Coinbase CEO’su Gary Gensler’ın Kripto Yorumlarını Paylaştı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 26, 2023 Yorum Yok

Coinbase‘in CEO’su Brian Armstrong, Gary Gensler’ın 2018’deki kripto paralar hakkındaki yorumlarını paylaştı.

Brian Armstrong, SEC lideri Gary Gensler’ın 2018 yılındaki kripto Nakit yorumlarını yayınladı. SEC lideri bu görüntülerde kripto paraların dörtte üçünün taşınır Kıymet dışı olarak pahalandırıyor.

Brian Armstrong, SEC Lideri Gary Gensler’ın Eski Açıklamalarını Yorumladı

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, SEC Lideri Gary Gensler‘ın kripto piyasasının dörtte üçünü taşınır Paha dışı olarak nitelendirdiği 2018 görüntüsünü paylaştı.

Gensler’in Massachusetts Institute of Technology’de kripto Nakit üniteleri üzerine ders verdiği bir Öbür eski görüntü, bu hafta epey dikkat çekti. 42 saniyelik görüntüde SEC lideri Gensler, kripto piyasasının geniş bir kısmının taşınır değerler değil emtia olduğunu söylüyordu.

Gensler görüntüde şu tabirleri kullanıyordu:

“ABD’de ve diğer birçok yargı alanında, pazarın dörtte üçünün ICO olmadığını yahut taşınır değerler olarak isimlendirilebilecek şeyler olmadığını zati biliyoruz. Piyasanın dörtte üçü taşınır Bedel dışı. Bu yalnızca bir meta, bir para kripto.”

Gensler‘ın grubu nihayet devirdeki kimi davalarda kripto paraları taşınır Bedel olarak isimlendirdi. Bununla Bir arada Armstrong Biricik sözlük bir Tweet attı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir