First Republic Bank’ın Önünde Zorlu Bir Dönem Var

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 26, 2023 Yorum Yok

Son periyotta meseleler yaşayan First Republic Bank, Fed’den yaptırım uygulanmaması için bir çıkış arıyor.

Sıkıntılı bankalara yeni olarak eklenen First Republic Bank, Fed‘den borç almaya çalışıyor. Fakat FDIC’nin şirketin notunu düşürmesi durumunda Fed’den yaptırım atılımı gelebilir.

First Republic Bank Zorda

First Republic Bank, yeni yatırımcılar çekmek ve meselelerini çözmek için uğraşlarına devam ediyor. Bununla birlikte, ABD’deki banka düzenleyicileri problemli firmanın Federal Rezerv kredi imkanlarına erişimini engelleyebilecek bir devinim olan First Republic Bank‘a ait Özel değerlendirmelerini düşürme mümkünlüğünü değerlendiriyorlar.

First Republic Bank mali meselelerine bir tahlil bulmak ve yeni yatırımcılar çekmek için gayret veriyor. Bu süreçte FDIC, bankaya mali durumunu destekleyecek Özel bir mutabakat üzerinde mutabakatı için Vakit tanıdı. Lakin üst seviye yetkililer, Fed’in iskonto penceresinden ve acil durum tesisinden takviye almasını sınırlayabilecek Camels notu da iç olmak üzere bankanın notunun düşürülüp düşürülmeyeceğini kıymetlendiriyor.

First Republic haftalardır bir kurtarıcı arıyor. Hissedarlardan kapital artırımı ya da varlık satışına yönelik rastgele bir adım şimdi gelmedi. FDIC’nin bankayı bilançosunu desteklemek için rastgele bir adım atmaması konusunda uyardığı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir