parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Binance US, Polygon Üzerinde Web3 Alan Adı Sunacak

Binance US, Polygon Üzerinde Web3 Alan Adı Sunacak

admin admin -
17 0

Binance’in ABD kolu, yeni bir açıklamasında Polygon üzerinde Web3 Meydan isimleri sunacağını açıkladı.

Binance US, müşterilerine Özel BinanceUS Meydan isimleri sunmak için Unstoppable Domains ile paydaşlık kurdu. Bu atılım kripto topluluğunda hayli İlgi topladı.

Binance US, Kullanıcılarına özel Polygon’da Meydan İsmi Sunacak

Web3 ekosisteminin her gün genişlemesi kripto bölümündeki oyuncuların da bu alanda aksiyon almasına neden oldu. nihayet gelişmelerden biri olarak dünyanın en Aka kripto Nakit borsası Binance‘in ABD kolu bir İlan yaptı. Binance US, kullanıcılarına Polygon Blockchain’i üzerinde Özel Web3 Meydan isimleri sunacağını açıkladı.

Binance US kullanıcılarına Meydan ismi sunmak için Web3 Meydan ismi sağlayıcısı Unstoppable Domains ile paydaşlık kurdu.

Unstoppable Domains yaptığı açıklamada, .BinanceUS Meydan isimlerinin önümüzdeki haftalarda sadece borsa uygulaması aracılığıyla kullanıma sunulacağını söyledi. Unstoppable Domains, birinci Kez BinanceUS müşterileri için 14.BinanceUS yahut 23.BinanceUS üzere iki haneli Meydan isimleri da sunacak.

Unstoppable Domains’in işletme müdürü ve Amel geliştirme lideri Sandy Carter bahse dair şu açıklamalarda bulundu:

 “İnsanlar .BinanceUS bekleme listesine Çabucak kaydolabilir. Kullanıcıların Meydan isimlerini önümüzdeki haftalarda kullanıma sunmaya başlamayı hedefliyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir