parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Coinbase, Avustralya Bankacılık Yetkilileriyle Görüştü

Coinbase, Avustralya Bankacılık Yetkilileriyle Görüştü

admin admin -
26 0

Avustralya Merkez Bankası (RBA) ve Hazine, Avustralya’daki kripto düzenleyicileriyle “bankacılık sektörü” ismine, bir ortaya geldi.

RBA sözcüsünün yaptığı açıklamalar ışığında, Coinbase’in bu hafta RBA’nın Ödemeler Politikası ve Finansal İstikrar departmanlarıyla görüşme gerçekleştirdiğini belirtti. Banka sanayisinin devam eden hizmetlerine yönelik yapılan toplantıya dair raporlar yayınlandı. Canberra ve Sidney’de bir ortaya gelinen Aka görüşme, nihayet zamanlardaki bankacılık faaliyetlerini ele alarak yapılacak gelişmeleri vurguladı.

Coinbase ve RBA, Yeni Bankacılık Durumunu Ele Aldı

Coinbase’in siyasetten Mesul reis yardımcısı Tom Duff Gordon, toplantılarda “token harita sistemini” hedeflediğini ve bu istikametli faaliyetlerinin olduğunu lisana getirdi. Ayrıyeten Coinbase’in “lisanslama ve saklama hizmetlerine yönelik uygun bir performans sergilediğini” tabirlerine ekledi.

Avustralya Hazine Bakanlığı’nıntoken eşleşme” uygulaması, 22 Ağustos 2022’de duyuruldu. Yapılan toplantılar ve gelişmeler sonucunda bu sistem, “dijital varlıkları, düzenleyicilere Müsait halde sınıflandırmayı” amaçlıyor. Coinbase ve RBA, gerçekleştirmiş olduğu toplantılar sonucunda

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir