CleanSpark, Bitcoin Madenciliğinde Tepeye Oynuyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Popüler Bitcoin (BTC) madencilik şirketi CleanSpark, yaklaşık 6 milyon dolarlık madencilik aygıtı satın aldı.

Kripto ayı piyasası bütün dalı derinden etkiledi. nihayet bir yılda, yatırımcıların eriyen varlıklarının yanı Dizi proje iflasları ve madencilik maliyetlerinin artışı gözlemlendi. Global iktisattan Dolayı artan güç maliyetleri, ayı piyasasından Dolayı düşen yarar ile Aksi düştü. Birçok madencilik şirketi hizmetlerini durdurma kararı alırken, içlerinden kimileri yatırımlarına devam ediyor. Bunlardan biri olan CleanSpark, bünyesine 3.9 bin adet yeni madencilik aygıtı ekledi.

CleanSpark, Bitcoin Madenciliği Yatırımlarına Devam Ediyor

Bitcoin madencilik şirketi CleanSpark, yaptığı yatırımları ile dalında doruğa oynuyor. Şirket bünyesindeki madencilik aygıtlarını 26.5 bin adete çıkardı.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, kripto ayı piyasasına Karşın agresif bir biçimde büyümeye devam ediyor. Şirketten gelen açıklamaya nazaran, 3.9 bin adet Bitmain Antminer S19j Pro madencilik aygıtı envantere eklendi. Şirket bütün bu aygıtlar için yaklaşık 6 milyon dolar ödeme yaptı.

Madencilik şirketi, aygıtları terahash başına yaklaşık 15.5 dolara satın aldı. Bu verimlilikteki aygıtların olağan satış fiyatı, terahash başına 24.26 dolar olarak öne çıkıyor. Şirketin yaptığı bu satın alma, hayli çıkarlı görüldü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir