Boris Johnson, Blockchain Konferansının Açılış Konuşmasını Yapacak

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Birleşik Krallık’ın eski başbakanı Boris Johnson, Singapur’daki Blockchain konferansının açılış konuşmasını yapacak.

Daha Evvel başbakanlık, Hariç işleri bakanlığı ve Londra belediye başkanlığını üstlenen Johnson, Aralık 2022’de yapılacak ISBA etkinliğinde Dick Cheney ile Bir arada açılış konuşması yapacak.

Boris Johnson, Blockchain Konferansında Uzunluk Gösterecek

Uluslararası Blockchain Gelişmeleri Sempozyumu (ISBA) konferansının organizatörü ParallelChain Lab tarafından yapılan resmi duyuruya nazaran, Birleşik Krallık’ın eski başbakanı Boris Johnson, tertipte açılış konuşmasını üstleencek.

Johson ile Birlikte ABD’nin 46. reis yardımcısı olan Dick Chaney de bir Öbür açılış konuşmacısı olarak aktiflikte yer alacak. Konferans, 2 Aralık 2022’de Singapur’da gerçekleştirilecek.

Organizatörler, Jonhson’ın global ve bölgesel bağlamda Kıymetli bir inovasyon önderi olduğuna dikkat çekti.

“Bay Johnson, eğitim, teknoloji ve altyapı konusundaki tutkulu liderliğiyle dünya çapında tanınmaktadır. Siyasetlerini, yatırımı ve yaratıcılığı teşvik etmek ve Birleşik Krallık ile Birlikte bütün dünyada yeniliğin gelişimine İmkan sağlamak için tasarlamıştır”

ISBA organizatörleri, Johnson ile Birlikte Coinbase, ETH Zurich, Dell, CBS, Altara Ventures ve Insignia Ventures şirketlerinin temsilcilerinin de konferansta yer alacağını belirtti.

ISBA, ParallelChain Lab Web3 geliştirme stüdyosu tarafından desteklenen üst seviye bir blockchain teşebbüsü olarak tanınıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir