MoneyGram, Yeni Kripto Nakit Hizmetini Başlattı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Ödeme hizmeti sağlayıcısı MoneyGram, kripto Nakit hizmetlerini başlattığını duyurdu.

Kripto Nakit kullanımı artış gösterdikçe şirketler de yeniliğin peşinde devinim ediyorlar. Birçok firma kullanıcılarını hem müdafaa emeliyle hem de elde tutma hedefiyle kripto hizmetlerine yatırım yapıyor. Bu firmalardan birisi de çevrimiçi ödeme hizmetleri sunan MoneyGram oldu.

MoneyGram, Kripto Nakit Hizmetlerini Genişletiyor

MoneyGram’ın yaptığı duyuruya nazaran, müşteriler artık uygulama üzerinden 120’den Çok Nakit ünitesiyle kripto Nakit hizmetlerine erişim sağlayacak.

Coinme ile var iştiraki sayesinde şirket, müşterilerine kripto ticareti ve saklama hizmeti sunacak. Yeni uygulamanın başlamasıyla Bir arada kullanıcılar birinci olarak, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) alım-satım ve saklama hizmetinden faydalanabilecek.

MoneyGram Yönetim Heyeti Lideri ve CEO’su Alex Holmes, şirket hizmetinin başlatılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“MoneyGram’ın gelişiminde bir sonraki adım olarak müşterilerimize kripto Nakit ünitelerini inançlı bir halde alması, satması ve tutması için erişim sağlamaktan heyecan duyuyoruz.”

Şirket, ilerleyen devirlerde müşterileri için daha Çok kripto Nakit ünitesini kullanıma açmayı hedefliyor. API odaklı kripto hizmet sağlayıcısı Coinme tarafından sağlanacak altyapı ile şirketin lisanslı kripto Nakit borsası entegre çalışacak.

Tüketicilerin dijital Nakit ünitelerine artan ilgisi, misal çalışmaları gelecekte de karşımıza çıkaracak üzere görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir