Charles Hoskinson, Snoop Dogg Klibinde Boy Gösterdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Cardano Kurucu Ortağı Charles Hoskinson, rapçi Snoop Dogg ve oğlu Cordell Broadus tarafından oluşturulan klipte yer aldı.

Hoskinson, geçtiğimiz Haziran ayında Snoop Dogg’un yeni müzik görüntüsünde yer almayı kabul etti. Champ Medici ayrıyeten Clay Nation topluluğunun birtakım üyelerini kendilerine katılmaya Davet etti. Kısa müddet Evvel ortaya çıkan klipte Charles Hoskinson, ikiliye eşlik etti.

Charles Hoskinson, Snoop Dogg Klibinde Oynadı

Cardano’daki bir NFT projesi olan Clay Nation, Ünlü rapçi Snoop Dogg ve oğlu Cordell Broadus‘un Web3 alanındaki ikinci kişiliği Champ Medici ortasındaki bir Amel birliği olan “Bron and Bronny” için tam uzunlukta bir müzik görüntüsü yayınladı. Klipte Charles Hoskinson da kelamını tutarak kendini gösterdi.

Clay Nation, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Snoop Dogg ve Champ Medici müzik görüntüsünün yayınlandığını duyurdu.

Video, Input Output CEO’su Charles Hoskinson‘ın Wyoming’de bulunan çiftliğinde çekildi. Cardano’nun kurucu ortağı da Champ Medici ile Birlikte arazi tipi bir Sherp aracına binerek ve şampanya içerek görüntüde yer aldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir