Bitget, Kripto Hizmetlerini Genişletiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Bitget, global genişleme ve büyüme niyetiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında Seyşeller’e kayıt oldu.

Kripto ayı piyasasının tesirleri sarsıcı bir halde sürerken, kripto para borsaları da ağır mesai harcıyor. Borsalar, ayı piyasasının tesirlerini en üye indirmek ve ayakta kalabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıyeten dijital şirketler, boğa döngüsüne de hazırlık yapmaya başladı. Birçok şirket çalışan çıkarmaya ve küçülmeye giderken, kimi şirketler bilakis büyüme ve genişleme çalışmalarına Hız verdi. Bu borsalardan birisi olan Bitget, genişleme ve büyüme niyetiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Bitget, Seyşeller’e Kayıt Oldu

Singapur merkezli kripto borsası Bitget, hizmetlerini genişletmek ve büyütmek hedefiyle Seyşeller’e kayıt oldu.

Geçtiğimiz haftalarda borsa, Brezilya’da faaliyetlerine başladığını ve kullanıcılarına Brezilya Nakit ünitesiyle kripto hizmeti vereceğini bildirdi.

Bu yılın başlarında da borsa, Amel gücünü Yıl sonuna kadar 1.000 bireye çıkarmak istediğini aktardı. Borsa, gayesini güncelledi ve bu sayıyı 1.200 olarak açıkladı. Tanınan borsanın, var çalışan sayısı 800 olarak biliniyor.

Şirketin genel müdürü Gracy Chen, “Seyşeller’deki kayıt, Bitget için yapan bir ortam sunarak ortaklarla işbirliklerinin kilidini açmamızı ve bankacılık ilgilerimizi güçlendirmemizi sağlıyor” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir