Binance, Genesis Teklifinden Vazgeçti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Kripto şirketi Genesis, hayatta kalmak için varlık arayışında Binance tarafından Olumsuz karşılıkla karşılaştı.

Küresel kripto sanayisinde çalkantılar devam ediyor. Kurumsal yatırım şirketlerinden, peş peşe iflaslar ve likidite zahmetleri gelmeye başladı. Bilhassa FTX’in çöküşü, bağlı bir milyon yatırımcıyı da Olumsuz etkiledi. Hayatta kalmanın yollarını arayan şirketler, varlık artışı için ek takviye aramaya başladı. Bu şirketlerden biri olan Genesis, sallantılı günler geçirmeye devam ediyor. Kripto şirketi, geçtiğimiz günlerde kredi Eda platformunun Nakit çekme süreçlerini durdurduğunu bildirmişti. nihayet gelişmeler olarak, anne şirketin varlık arayışında olduğu bildirildi. Argümanlar ortasında, Binance şirketinin Genesis için Teklif vereceği de yer aldı. Lakin, Binance bu tekliften vazgeçti.

Binance ve Genesis Mutabakatı Yattı

Genesis, 1 milyar dolarlık acil kredi arayışını sürdürüyor. Şirketten gelen açıklamalara nazaran, fon dayanağı sağlanmaması takdirde iflas bildirimi gerçekleştirilecek. Fon takviyesi sağlayabilecek şirketler ortasında Binance de yer aldı. Lakin, nihayet gelişmelere nazaran borsa şirketi bu tekliften vazgeçti.

Günün erken saatlerinde ortaya çıkan bilgilere nazaran, Binance tekliften vazgeçti. Nedeni olarak, Genesis’in birtakım işlerinin ileride Menfaat çatışmalara yol açabileceği gösterildi. Bu nedenle borsa, yatırım yapmak istemedi.

Binance’dan Olumsuz Karşılık Meydan Genesis, yapan konuşmalar yapmaya ve fon destekçisi aramaya devam ediyor. Lakin şirket, iflas ile karşı karşıya kaldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir