FTX’in İflas Başvurusu, 1,24 Milyar Dolar Nakit Bakiye Gösteriyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

FTX Group‘un iflas başvurusu, çökmüş olan kripto Nakit borsasının ve birkaç bağlı firmanın Yekün para bakiyesinin 1,24 milyar dolar olduğunu gösterdi.

FTX’in mali danışmanı olarak önerilen Alvarez & Marsal North America LLC‘nin evrakında, ticaret şirketi Alameda Research ve ilgili firmaların yaklaşık 401 milyon dolar para bakiyesi olduğu belirtildi. Daha evvelki mahkeme dokümanları FTX’e bağlı kuruluşların en Aka 50 teminatsız alacaklılarına Yekün 3,1 milyar dolar borçlu olduğunu gösteriyordu.

FTX’in İflas Müracaatında 1,24 Milyar Dolarlık para Olduğu Görüldü

FTX Group’un iflas başvurusu, çökmüş olan kripto Nakit borsasının ve birkaç bağlı firmanın Yekün para bakiyesinin 1,24 milyar dolar olduğunu ortaya çıkardı.

Sam Bankman-Fried’in FTX imparatorluğu, 11 Kasım’da kaotik bir iflasa sürüklenerek potansiyel olarak bir milyondan Çok alacaklı bıraktı ve kripto kesiminde düzensizlik yarattı.

FTX borsa platformları ortasında FTX Japan’ın para bakiyesinin 171,7 milyon dolar olduğu belirtildi. Alameda Research ve ilgili firmaların da yaklaşık 401 milyon dolar para bakiyesi olduğu belgede bildiriliyor.

Dosyada, 20 Kasım itibariyle yapılan nihayet sayım, “borçluların 16 Kasım Çarşamba günü itibariyle kanıtlayabilecek durumda olduklarından Değerli ölçüde daha yüksek para bakiyelerini tanımlıyor” açıklaması yer aldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir