Celsius’un Yapılanma Planı için Ek Süreye İhtiyacı Var

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 10, 2022 Yorum Yok

Celsius Network, tekrar yapılanma planını sunmak için ek mühlete gereksinim duyduğunu bildirdi.

Kripto Nakit kesimindeki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirket iflas bayrağını havaya kaldırdı. Kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital (3AC) ile başlayan iflas müracaatları, kripto borç Eda platformu Celsius Network‘e kadar ilerledi. Temmuz ayında iflas müracaatında bulunan Celsius, Geri dönüş için bir yol arıyor.

Celsius, Tekrar Yapılanma Planı için ek Mühlet İstedi

İflas eden kripto lending şirketi Celsius Network yaptığı açıklamada, tekrar yapılanma planı için kendilerine verilen müddetin uzatılması gayesiyle bir harekette bulunduğunu söyledi.

Celsius’un bildirdiğine nazaran, mahkemeden istenilen ek mühlet, şirketin tekrar yapılanma planı üzerinde çalışması için daha Çok Vakit ayırmasına müsaade verecek.

Celsius, iflas süreçlerine ek olarak birçok davayla karşı karşıya. Celsius Network‘ün likidite kriziyle Birlikte çökmesinin akabinde kripto Nakit piyasasındaki birçok kullanıcı Nakit kaybetti. Elbette kaçınılmaz olarak buna şirketin de kendisi de iç oldu. Celsius, çöküşünün akabinde kurtarma planları yapsa da şimdi suyun yüzeyine çıkabilmiş değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir