FIFA’dan Dünya Kupası Öncesi Dört Blockchain Oyunu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 10, 2022 Yorum Yok

FIFA, Katar 2022 Dünya Kupası yaklaşırken blockchain tabanlı dört farklı web3 oyunu tanıttı.

Blockchain teknolojisinin dev markalar tarafından benimsenmesi artıyor. nihayet gelişmelerin gösterdiği üzere FIFA da blockchain’i kucaklayanlar ortasında. FIFA bilhassa, bugüne kadar metaverse ve NFT ile irtibatlı çalışmalar yürüttü. Bu çalışmaların ortasında dört yeni oyun daha eklendi.

FIFA, Dünya Kupası Öncesi Blockchain Oyunlarını Tanıttı

FIFA, Katar 2022 Dünya Kupası’nın açılış merasimine 10 gün kala, blockchain tabanlı oyunlarının tanıtımını yaptı.

Federasyon, dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranlarının eğlendirilmesi ve meşgul etmesi hedefiyle web3 tecrübesini global boyuta taşıyor. Resmi duyuruya nazaran, blockchain tabanlı oyunlar, Uplandme, Phygtl, Altered State Machine ve Matchday görüntü oyun stüdyoları tarafından desteklenecek.

  • Listedeki birinci oyun, Altered State Machine tarafından geliştirilen AI League: Oyun, kullanıcıların Yapay zeka tarafından Denetim edilen oyuncular tarafından doldurulan bir futbol alanında antrenör olarak devinim etmelerine müsaade veriyor.
  • İkinci oyun Uplandme: Kullanıcıların Metaverse’deki mülkleri takas etmelerine ve kendilerini emlak hükümdarı haline getirmelerine İmkan tanıyor.
  • Üçüncüsü Matchday Challenge: Oyuncuların arkadaşları ortasında futbol kartlarını kullanarak maçların sonuçlarını varsayım etmelerini sağlıyor.
  • Son oyun ise Phygtl: Phygtl taşınabilir uygulaması, kullanıcıların bir “altın küre futbolunun” sonlu bir modülünü oluşturmasına, büyütmesine ve sahip olmasına İmkan tanıyacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir