Celsius Custody Müşterileri Yeniden Para Çekebilecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 03, 2023 Yorum Yok

Paraları dondurulma sürecine alınan Celcius Custody müşterileri, 263 günün akabinde tekrar Nakit çekme süreçlerine başlıyor.

Celsius Custody, toplumsal medya üzerinden yaptığı açıklamalar ile müşterilere sevindirici duyuruyu bildrimiş oldu. Yatırımları “Tutma Programı” halinde dondurulan Celsius Custody müşterileri, 263 günün akabinde Nakit çekme süreçlerine devam edebilecek. Ancak müşterilerin toplumsal medyada yaptığı paylaşımlar doğrultusunda, sistemde şimdiki olarak kasvetler yaşandığı belirtiliyor.

Celsius Custody Müşterileri Süreçlerde Sıkıntılar Yaşandığını Belirtiyor

Yaklaşık olarak 265 gündür yatırımlarının kilitli olduğunu belirten Celcius Custody müşterileri, Nakit Cazibe süreçlerinin etkin olduğunu duyunca Aka Sevinç yaşamıştı. Ama açıklanan haberler doğrultusunda, sistemde kesintilerin yaşandığı bildirildi. Celsius Custody, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlar ile tıpkı anda birçok sürecin denendiğini bildirdi.

Celsius Custody müşterileri, Nakit Cazibe süreçlerinin etkin olmasından sonra sisteme erişim süreçlerinde düşünce yaşandığını bildirdi. çok uzun bir ortadan sonra paralarını tekrar çekebilecek olan Celsius Custody müşterileri, toplu olarak süreci denediği için sistem şimdiki olarak yavaşlamış durumda. Celsius Custody ise, ortada bir panik havasının olmaması için müşterilere toplumsal medya üzerinden seslendi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir