Bitcoin Düşüyor: Kripto Para Piyasası Ne Durumda?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 03, 2023 Yorum Yok

Bitcoin (BTC), 22 bin dolar düzeyine düşerek yatırımcılarda panik havası yarattı, aktüel olarak kripto Nakit piyasası ne durumda?

BTC nihayet vakitlerde gelen Fud haberler ile Bir arada düşüşe geçmişti. Bilhassa de fiyat bakımından doygunluğa gelen BTC, 25.000 dolar düzeyini aşamamasından bu yana düşüş gösteriyor. BTC tarafında yükselen trend yapısının bozulmasıyla fiyatta çöküş gerçekleşti. 22.000 dolar düzeyine anlık olarak düşüş gerçekleştiren BTC, kripto piyasasını büsbütün sarsmış durumda.

Bitcoin için Piyasa değer Tahlili

BTC, yeni olarak 432 milyar dolar piyasa bedelinden destek bulmuş durumda. Fiyatta yaşanan ciddi düşüş sonrası, BTC piyasa değeri de anne desteğine gelmiş durumda. mümkün yükseliş senaryolarının konuşulması için ise, BTC piyasa bedelinin 440 milyar dolara devinim etmesi beklenebilir. BTC fiyatında yaşanabilecek olumsuz durumlar ise, BTC piyasa bedelinde 417 milyar dolar düzeyine kadar geri çekilmelere yol açabilir.

Altcoin’ler için Piyasa değer Analizi

Altcoin’ler için 4 saatlik piyasa değer tahliline bakıldığında ise, 107.6 milyar dolar piyasa bedelinin takviye olarak çalıştığı gözlemleniyor. Altcoin’ler fiyatında yükselişlerin gözlemlenmesi için, birinci olarak 114.8 milyar dolar piyasa pahası üzerinde kalıcık beklenebilir. Yaşanabilecek mümkün düşüş senaryosunda ise, altcoin piyasa kıymetinde 100.8 milyar dolar piyasa kıymetine geri çekilmeler Laf konusu olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir