parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Cathie Wood, Coinbase Hissesinde İştahlı

Cathie Wood, Coinbase Hissesinde İştahlı

admin admin -
14 0

Cathie Wood‘un yatırım şirketi Ark Invest, Coinbase sevdasına 8,4 milyon dolarlık daha Üleş ekledi.

Kripto maksimalisti yatırımcı ve Ark Invest‘in sahibi Cathie Wood, Coinbase payından vazgeçmiyor. Geçtiğimiz hafta 8,6 milyon dolarlık Coinbase payı Meydan şirket, bu hafta da alım gerçekleştirdi. Wood’un şirketi, geçtiğimiz gün 8,4 milyon dolarlık COIN aldı.

Cathie Wood, Coinbase Paylarında Kararlı

Düzenleyici baskılar ile uğraş eden kripto borsası Coinbase (COIN), kripto maksimalistleri tarafından destekleniyor. Birçok kripto aktörü, tanınan borsanın paylarını satın almaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün düşüş yaşayan Coinbase payları, Cathie Wood’un iştahını kabartmayı başardı. Wood, alımlarına bir yenisini daha ekledi. Cathie Wood‘un şirketi Ark Invest, nihayet iki haftada 17 milyon dolarlık COIN alımı gerçekleştirdi.

Yatırım şirketi, Ark Innovation borsa yatırım fonuna yaklaşık 6,5 milyon dolarlık 129.604 COIN ekledi. Ayrıyeten şirket, Ark Next Generation Internet ETF‘e 23.456 hisseyi ve Fintech Innovation ETF‘e 15.809 hisseyi iç etti. Şirketin üç kısmı aracılığıyla yapılan bu satın almalar, bir ticaret duyurusu aracılığıyla paylaşıldı.

ABD’den çekilmeyi de masaya Meydan Coinbase’in payları, bu Yıl yaklaşık yüzde 50’ye yakın bir değer kazanmıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir