parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Pepe (PEPE), Dogecoin’in (DOGE) Tahtına Geçebilir mi?

Pepe (PEPE), Dogecoin’in (DOGE) Tahtına Geçebilir mi?

admin admin -
12 0

Pepe’nin (PEPE) sahneye çıkması, memecoin’lerin yıldızı Dogecoin’i (DOGE) nasıl etkiledi?

Son vakitlerde kripto piyasasını damga vuran PEPE, fiyattaki artışını devam ettiriyor. Yeni olarak Memecoin’lerin tahtınına oturan PEPE, geçtiğimiz saatlerde 582 milyon dolar piyasa bedeline ulaşarak, piyasanın en Aka 100 kripto parası ortasına girdi. Yalnızca kripto sanayisinde değil, toplumsal medyada da bir trend başlatan PEPE’den beklentiler Fazla büyük. Popülarite ve süreç hacmine bakıldığında öteki memecoin’lerin önüne geçen PEPE, Dogecoin’i (DOGE) tahtından edebilir mi?

Pepe (PEPE) vs Dogecoin (DOGE)

DOGE’nin memecoin’lerdeki hakimiyetini kaybedilir mi sorusu için memecoin dönemlerini incelemek kritik datalardan birisi olacaktır. Kripto paraların neredeyse her sürecinde bir memecoin parlamıştır. Bu memecoin’ler Devre devir DOGE’nin önüne geçse de Aka tabloya bakıldığında aslında DOGE’nin sürekliliği ve gündemde neredeyse her Vakit bulunması dikkat çekiyor. Tesla ve Twitter’ın sahibi Elon Musk’ın da DOGE’ye Vakit vakit dayanak vermesi, memecoin’ler ismine en Değerli ögelerden biri.

Şu anki süreçte memecoin’lerin parlayan yıldızı PEPE olarak görülüyor. Lakin bu dönemler gelip süreksiz olacağı için, DOGE’nin kalıcılığını sürdürmesi beklenen görünüyor. Geçtiğimiz haftalarda Twitter’ın anasayfasına DOGE logosunu eklemesi, bu hususun en âlâ örneklerinden biri olmuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir