parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 28 Nisan 2023

admin admin -
17 0

Bitcoin’in (BTC) Güç toplayarak ayağa kalkmasından sonra altcoin’lerde hacimli yükselişler gözlemlendi, günün en Fazla değer kazanan altcoin’lerini derledik.

Fud haberlerin tesiriyle değer kaybeden BTC, Aka oranda toparlamış görünüyor. Tekrardan 29.000 doların üzerine atan kripto paraların öncüsü, altcoin’leri de canlandırdı. BTC’nin yükselişiyle birlikte üst istikametli fiyatlayan altcoin’lerin hangileri ön plana çıktı?

1- Render Token (RNDR)

Render Token (RNDR), içerik oluşturuculara dağıtılmış GPU süreç gücü sağlayarak daha Çok süreç gücüne erişim imkanı sunuyor. RNDR tıpkı vakitte blokzinciri teknolojisiyle içerik oluşturucuların hesaplama gücüne basitçe erişmelerini ve GPU güçlerini paylaşmalarını sağlıyor. RNDR, yüzde 13,38’lik bir artış göstererek, günün en Fazla yükselen coin’i oldu.

2- Cronos (CRO)

CRO, CryptoCom’un ticaret ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen, merkeziyetsiz ve Aleni kaynaklı blockchain olan Lokal kripto tokenı’dır. CRO yüzde 13,19’luk bir yükseliş göstererek, günün en Fazla yükselen 2.coin’i oldu.

3- Internet Computer (ICP)

ICP, kullanıcıların uygulamalar, web siteleri ve öbür web tabanlı hizmetler oluşturmasına İmkan tanıyan bir kripto Nakit ünitesi yahut dijital token olarak Anlatım ediliyor. Dfinity Vakfı tarafından oluşturulan ICP, risk sermayesi şirketleri Andreesen Horowitz ve Polychain Capital tarafından da desteklenmektedir. ICP, yüzde 12,81’lik bir artış ile günün en Fazla yükselen 3.coin’i oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir