parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde

Avalanche (AVAX) Karar Eşiğinde

admin admin -
15 0

Günlük ve aylık açılış fiyatından Müşteri bulan Avalanche (AVAX), sıradaki fiyat atağı için kritik bir aralığına gelmiş durumda.

Bitcoin’le (BTC) ilgili Fud haberlerden etkilenerek Uzaklık takviyesini test eden AVAX, şu Lahza için yoluna müspet devam ediyor. Kritik bir basamakta olan tanınan coin, bu düzeyden istikbal reaksiyonla sıradaki rotasını çizebilir. Haberin yazımı itibariyle 17,67 dolarda seyreden AVAX, nasıl ilerliyor?

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

18.22 direncinden satış dalgası gören AVAX, satıcıların baskınlığıyla ve Arkham haberinden etkilenerek takviye düzeyini test etti. 17,17 dolara gelerek bir karar sürecine giren AVAX, şimdiki olarak üst istikametli fiyatlıyor. 17,17 doların AVAX’ın tarafının belirlenmesinde Aka bir etken olduğu görülüyor. Fiyatın bu pahada vereceği reaksiyon, AVAX için kısa vade yorumlarını daha da kuvvetli kılabilir.

AVAX tarafındaki fiyat hareketinin olumlu seyredebilmesi için sırasıyla 18,22 – 19,33 ve 22 dolar dirençlerinin aşması anne kriterlerden biri. BTC yahut AVAX ekosisteminden gelebilecek Fud haberler AVAX’ı 16,59 – 16,29 – 15,37 ve 14 dolar düzeylerine sürükleyebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir