Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 11 Mart 2023

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 14, 2023 Yorum Yok

Global manada gelen Olumsuz haberler kripto piyasasını yaralamaya devam ediyor, buna karşılık en kuvvetli duran altcoin’leri derledik.

Kripto Nakit piyasası kan kaybetmeye devam ediyor. Bilhassa de dalın “yapıtaşlarından olan” stablecoin konusunun sarsılması, kripto yatırımcısını kaygıya düşürdü. Bu durumların arkasına gelen “bankacılık sektöründeki” sıkıntılar, BTC’nin düşüşünü giderek hızlandırdı.

Peki ya bu denli Olumsuz habere Karşın hangi altcoin’ler kuvvetli durarak yükseliş sergiledi?

1- Stacks (STX)

STX, akıllı kontratlar ve merkeziyetsiz uygulamaları (dApp) BTC ağına getirmek için tasarlanan birinci katman blockchain tahlil metodudur. Bu akıllı mukaveleler, Emniyet ve istikrar üzere onları kuvvetli kılan özelliklerden minimum ödün vererek Bitcoin ağına aktarılıyor. STX, yüzde 7.26 yükseliş göstererek bugünün en çok yükselen altcoin‘i oldu.

2- Pax Gold (PAXG)

PAXG, Paxos şirketi tarafından çıkarılmış, altın dayanaklı, ERC-20 tabanlı bir kripto varlığı temsil eder. ERC-20 tabanlı olması PAX Gold’un, Ethereum protokolünü adapte eden bütün hizmet, takas ve cüzdana entegre edilebileceği manasını taşıyor. PAXG, yüzde 5.39 yükseliş göstererek bugünün en çok yükselen 2.altcoin‘i oldu.

3- KuCoin Token (KCS)

KCS, kripto piyasasına bakıldığında dünyadaki birinci 5 borsa tokeni ortasında yer alıyor. KuCoin’ in Lokal token’ ı olan KCS, trader’ ların borsadan değer varlığı çekmelerine İmkan tanıyan kâr paylaşımı token’ı olarak 2017 yılında hayata geçti. KCS, yüzde 5.22 artış göstererek bugünün en Fazla yükselen 3.altcoin’i oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir