BitMex’in Kurucusu Arthur Hayes, SBF’yi Hedef Aldı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 14, 2023 Yorum Yok

BitMex’in kurucusu olarak tanınan Arthur Hayes, Sam Bankman-Fried’ın (SBF) kamuoyunu yanılttığını lisana getirdi.

Hayes, geçtiğimiz günlerde bir toplumsal medya üzerinde gerçekleşen oturumda, SBF için telaffuzlarda bulundu. SBF hakkında, gerçek bir Amel yürütmediğini lisana getiren Hayes, toplumun SBF‘ye olan ilgisi hakkında konuştu. SBF için yeterli bir trader tabirini kullanarak tıpkı vakitte da gerçek bir yürütmediğini vurguladı. Youtube üzerinde gerçekleştirilen oturumda SBF‘yi gaye Meydan Hayes, sert eleştirilerde bulundu.

Hayes, SBF’nin Yaratmış Olduğu Öyküye Değindi

UNITED STATES – DECEMBER 8: Sam Bankman-Fried, founder and CEO of FTX, testifies during the House Financial Services Committee hearing titled Digital Assets and the Future of Finance: Understanding the Challenges and Benefits of Financial Innovation in the United States, in Rayburn Building on Wednesday, December 8, 2021. (Photo By Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images)

SBF için cemiyet üzerinde bir hikaye yarattığını vurgulayan Hayes, “iyi bir trader Ancak gerçek manada bir Amel yürütmediği halde cemiyet tarafından benimsendi.” dedi. SBF’nin kendi kıssasını bir avantaj olarak kullandığını ve cemiyet üzerinde bir algı aşıladığını vurguladı.

FTX krizinden etkilenen kurbanlar için de konuşmalarına devam eden Hayes, SBF’nin etkileyici bir kıssaya sahip oldup bunu şeffaf formda yatırımcılara yansıttığını iletti. Toplumsal medya üzerinden gerçekleştirdiği Celse ile dikkatleri toplayan BitMex kurucusu, SBF’yi bolbol hedef alarak konuşmalarını sürdürdü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir