parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi Düşüyor

Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi Düşüyor

admin admin -
24 0

Bitcoin tarafında artan Olumsuz haberler ile Bir arada (BTC) kaygı ve açgözlülük endeksinin nihayet iki ayın en düşük düzeyine geldiği görülüyor.

Kripto piyasasına ilişkin paylaşılan bilgiler ortasında en tanınan olanlarından Korku ve Açgözlülük endeksi, nihayet yeterli aylık süreçte en düşük kıymete geldiği bildirildi. BTC’nin zirve fiyat yaptıktan sonra gerisi ismine gelen fud haberler, kripto datalarını Aka oranda etkilemiş görünüyor. nihayet günlerde yeterlice kızışan Stablecoin sorunları ve bankacılık tarafından gelen Olumsuz haberler, bu bilgileri giderek Kötü etkiliyor.

Korku ve Açgözlülük Endeksi için nihayet 2 Ayın En Düşük Verisi Geldi

Korku ve Açgözlülük Endeksi, piyasa yatırımcılarının hislerini ölçer. Kripto piyasasına nazaran uyarlanmış hareketlilik, pazar hacmi ve toplumsal medya etkileşimi de iç olmak üzere Çeşitli ölçümlerle hesaplanır. nihayet haftlara baktığımızda bu verinin giderek yükseliyor olması, kripto yatırımcısının piyasa olan güveninin arttığını gösteriyordu.

Kan kaybetmeye devam eden kripto bölümünde, veriler olumsuz gelmeye devam ediyor. Kripto borsalarının hacimlerinin düşmesi, borsalara aktarılan nakitlerin azalması üzere birçok bilgi şuan için bu durumu doğruluyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir