parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. ARK Invest, Coinbase Hissesi Almaya Devam Ediyor

ARK Invest, Coinbase Hissesi Almaya Devam Ediyor

admin admin -
28 0

Ark Invest, yaptığı duyuruyla Bir arada tanınan kripto borsalarından olan Coinbase’den 6,4 milyon dolarlık Üleş satın aldı.

Cathie Wood’un yatırım şirketi  Ark Invest, şirkete dair yayınlamış olduğu raporlar doğrultusunda 119.429 adet Coinbase payını değer olarak 6,4 milyon dolardan satın aldığını belirtti. Salı günü Coinbase‘den 3,4 milyar dolar ve perşembe günü de 20 milyon dolarlık Üleş satın Meydan Ark Invest, Coinbase‘e güvenerek yatırımlarına devam ediyor. Ayrıyeten küresele baktığımızda, dünyanın en popüper ve en Fazla hacme sahip kripto borsalarından olan Coinbase‘e giderek ilginin arttığı görülüyor.

ARK Invest, Coinbase’e Olan İnancını Sürdürüyor

ARK‘ın nihayet yatırımları, 2023 yılındaki en Aka Coinbase Üleş senedi alımını oluşturmuş oldu. Ayrıyeten gerçekleştirmiş olduğu nihayet satın alım süreci ile Bir arada ARK, 2023’teki bütün Coinbase alımlarının yaklaşık yüzde 30‘u oldu. Bu ölçü, ARK‘ın geçtiğimiz ocak ayındaki yaklaşık 13 milyon dolarlık Yekün Coinbase Üleş senedi alımlarını Aka ölçüde aşmış durumda. Coinbase borsasına yatırımları ile tanınan ARK, bu istikametteki faaliyetlerini devam ettiriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir