Bugünün En Çok Değer Kaybeden Altcoin’leri – 18 Mart 2023

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 18, 2023 Yorum Yok

Bitcoin’in (BTC) kuvvetli yükselişine Karşın kimi altcoin’lerde düşüşler gözlemlendi, bugünün en Fazla düşüş gösteren altcoin’lerini derledik.

BTC’nin piyasaya güneşli günler getirmesiye birlikte, neredeyse piyasadaki bütün altcoin’ler yükseliş sergiledi. BTC’nin 27.000 dolar üzerinde tutunup “kripto yatırımcılarının” içini rahatlatarak altcoin yükselişlerine kolaylık sağlıyor. Dominans bayrağını eline alıp Misli hareketler gösteren BTC, bazı altcoin’lerin Olumsuz performans göstermesine Sebep olmuş görünüyor. Piyasanın yükselişine karşın, en Fazla düşüş gösteren altcoin’leri sizler için derledik.

Bugünün en düşük performans sergileyen altcoin’lerin çoğunluğunun kripto borsalarının token’ları olması dikkatleri çekti.

1- Fei USD (FEI)

FEI, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokollerinde, Lokal bir algoritmik stablecoin. FEI’nin amacı, Fazla teminatlandırılmış merkeziyetsiz stablecoin’ler ile merkezi saklama stablecoin alternatifleri ortasında bir noktada teknolojik çözümler sunmak.

2- Huobi Token (HT)

HT, kripto Nakit borsalarından olan Huobi‘nin kendi oluşturduğu ve kullanıcıların Huobi üzerindeki işlemlerde kullanabileceği bir kripto Nakit ünitesidir. Ayırca gelişim sürecine süratli bir halde devam eden kripto Nakit piyasasında, kullanıcıların hizmetine sunulan birçok kripto Nakit borsası faal halde.

3- Gate Token (GT)

GT, kripto Nakit borsası olarak bilinen Gate.io‘nun token’i biçiminde biliniyor. Gate.io borsası bütün dünyadaki kripto Nakit kullanıcılarına hizmet veren tanındık bir proje. Platformda Fazla sayıda kripto Nakit ünitesinin yer aldığını ve Fazla sayıda kullanıcının bu Nakit ünitelerini kullandığını görüyoruz. Herkesin kullanımına açık bir blockchain üzerinde yer Meydan Gate Token kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir